szlachetna paczka

Szlachetna paczka  w Zarządzie Dróg i Mostów w Lublinie

p_title
paczka
Po raz kolejny Dyrekcja i Pracownicy Zarządu Dróg i Mostów  w Lublinie włączyli się w ogólnopolską akcję „Szlachetna Paczka”, przygotowując paczki dla dwóch lubelskich rodzin  będących w potrzebie.
W tym roku  pomoc otrzyma czteroosobowa rodzina Pani Ani, która samotnie wychowuje trzy córki   w wieku 11, 10 i 6 lat. Dziewczynki są niezwykle utalentowane i dobrze się uczą, czego potwierdzeniem są świadectwa z czerwonym paskiem oraz sukcesy w konkursach plastycznych. Rodzina najbardziej potrzebuje żywności i środków czystości.

Drugą rodziną dla której  organizujemy  pomoc jest rodzina Pani Małgorzaty i Pana Macieja którzy wychowują cztery córeczki w wieku 11, 9, 7 oraz 2 lat. Rodzina jest bardzo zżyta i mimo trudnych warunków nie opuszcza ich pogoda ducha i optymistycznie patrzą w  przyszłość. Do najważniejszych potrzeb rodziny należą środki czystości, ubranka dla dzieci.

Szlachetna Paczka to inicjatywa ogólnopolska, której organizatorem jest Stowarzyszenie Wiosna z Krakowa i każdego roku łączy ze sobą rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji z darczyńcami – ludźmi o wielkich sercach.

W tym roku do współpracy w przygotowywaniu Szlachetnej Paczki  zaprosiliśmy Dyrekcję, Pracowników oraz Rodziców i Dzieci z Przedszkola nr 32 przy ul. Wierzbowej w Lublinie.

Dzięki wspólnym działaniom i połączeniu sił, mamy nadzieję sprawić, że nadchodzące Święta będą dla tych rodzin wyjątkowe i radosne.

 

p_title