Al. Solidarności – utrudnienia w ruchu

Al. Solidarności – utrudnienia w ruchu

p_title

Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie, informuje, że w nocy ze środy na czwartek oraz z czwartku na piątek ( 14-16 grudnia 2016 r. ) pojawią się utrudnienia w ruchu na Al. Solidarności.
W tym czasie prowadzone będą prace związane z demontażem szalunku pod kładką dla pieszych na wysokości ul. Kosmowskiej. Ruch w tym miejscu będzie odbywał się wahadłowo i będzie sterowany przez uprawnionych pracowników budowy. Kierujący ruchem wyposażeni będą w stosowne kamizelki oraz tarczę do zatrzymywania pojazdów tzw. lizak.
Prace rozpoczną od godz. 20.00 i potrwają do 6.00, przez dwie noce. Po tej godzinie tj. po 6.00 ruch zostanie wznowiony bez utrudnień. W razie potrzeby prace będą chwilowo wstrzymywane celem rozładowania zatoru drogowego.
Kierowcy jadący w kierunku kładki zostaną poinformowani o zwężeniu jezdni oraz o ręcznym kierowaniu ruchem. W dalszym ciągu obowiązuje ograniczenie prędkości do 30km/h oraz zakaz wyprzedzania. Miejsce prowadzenia robót zostanie dodatkowo oświetlone oraz wygrodzone zaporami drogowymi typu JerseY.

Prosimy kierowców o zachowanie ostrożności !

p_title