Uwaga kierowcy! Zmiany w organizacji ruchu w dzielicy Dziesiąta

Uwaga kierowcy! Zmiany w organizacji ruchu w dzielicy Dziesiąta
p_title

Informujmy, że w najbliższych dniach wyłączona z ruchu zostanie ul. Wyścigowa, zaślepiona zostanie ul. Dunikowskiego i zawężona ul. Wojenna.
Z powodu przebudowy sieci gazowej, w ramach zadania polegającego na budowie łącznika ul. Kunickiego z ul. Wrotkowską (tzw. przedłużenie ul. Dywizjonu 303), wyłączona z ruchu zostanie ul. Wyścigowa. Od ul. Kunickiego dojazd możliwy będzie wyłącznie do wysokości zjazdu na parking marketu spożywczego. Zmiany zostaną wprowadzone w najbliższy czwartek (12 lipca) i będą obowiązywały do odwołania.
Także w czwartek (12 lipca) rozpoczną się roboty związane z przebudową ul. Wojennej. Należy spodziewać się zawężeń jezdni, a w etapie układania warstwy ścieralnej nawierzchni – wyłączenia ulicy z ruchu. Roboty powinny zakończyć się w sierpniu.
Następnie w poniedziałek (16 lipca) nastąpi kolejny etap przebudowy sieci gazowej budowanej ul. Dywizjonu 303. Przekop zostanie wykonany na wysokości pierwszej posesji patrząc od strony ul. Wyścigowej. Roboty potrwają dwa dni, jednak z uwagi na zamknięcie ul. Wyścigowej, ul. Dunikowskiego będzie zaślepiona do odwołania.

Prosimy kierowców o zachowanie ostrożności.
p_title