Narodowe Święto Niepodległości – utrudnienia w ruchu

Narodowe Święto Niepodległości – utrudnienia w ruchu

p_title

Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie, informuje, że w związku z planowanymi uroczystościami 11 listopada oraz odsłonięciem Masztu Niepodległości na rondzie im. Romana Dmowskiego, wystąpią utrudnienia w ruchu :
– w dniu 10.11.2018 r. w godz. 18.00 – 19.00 zostaną wyłączone z ruchu: ul. Kowalska, ul. Podwale, Plac Zamkowy do zakończenia uroczystości 11.11.2018 r do godz. 15.00.
– w dniu 11.11.2018 r. po mszy świętej w Katedrze uczestnicy obchodów przejdą
z Placu Katedralnego na Plac Zamkowy ulicami: Królewska, Lubartowska, al. Tysiąclecia w godz. 11.15 – 11.45 przy całkowicie wstrzymanym ruchu drogowym.
Na Placu Zamkowym odbędą się oficjalne uroczystości z ceremoniałem wojskowym.

Na godz. 13.00 przewidziane jest odsłonięcie Masztu Niepodległości na rondzie Dmowskiego przy całkowicie wyłączonym z ruchu tego skrzyżowania. W związku z tym w godz. 12.45 – 14.00 jadąc od strony Warszawy przed al. Kompozytorów Polskich pojazdy będą kierowane na objazd w stronę Kompozytorów Polskich.
Na skrzyżowaniu Solidarności – Lubartowska funkcjonariusze policji będą kierować ruchem. Wszystkie pojazdy łącznie z komunikacją miejską pojadą ul. Lubartowską
w stronę ul. Ruskiej. Na rondzie Mohyły policja będzie kierowała ruchem. Wjazd będzie możliwy w ul. Ruską lub w ul. Lwowską. Na skrzyżowaniu Mełgiewska – Andersa pojazdy będą kierowane w ul. Andersa. Jadąc od strony Zamościa pojazdy z al. Tysiąclecia będą kierowane w ul. Grafa do Mełgiewskiej, a dalej przez Andersa. Al. Unii Lubelskiej zostanie zamknięta przy skrzyżowaniu z ul. Zamojską.

Prosimy kierowców o zachowanie ostrożności i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy Policji i Żandarmerii Wojskowej.

Prosimy o zachowanie ostrożności !

p_title