,, Wyścig kolarski tandemów ” – utrudnienia w ruchu

,, Wyścig kolarski tandemów ” – utrudnienia w ruchu

p_title

W sobotę i niedzilę 11 oraz 12 lipca 2020r. na ulicach naszego miasta odbędzie się Etap II i Etap IV „XXIII Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Tandemów oraz I Hetman Paracycling Cup o Puchar Marszałka Lubelszczyzny, wg nastepującego porządku :
Etap II :
Jazda indywidualna na czas odbędzie się w dniu 11.07.2020 r. w godz. 10.00 – 13.00 Lublin (ul. Poligonowa).Start i meta na „nowej” ul. Poligonowej – 200 metrów za skrzyżowaniem z ul. Willową, dalej na północ ul. Poligonową do skrzyżowania z ul. Zelwerowicza, dalej zakręt w prawo pasem południowym ul. Zelwerowicza do skrzyżowania ze „starą” ul. Poligonową, zakręt w prawo i następnie „starą” ul. Poligonową pod wiaduktem, zakręt w prawo drogą serwisową wzdłuż dwupasmowej ul. Poligonowej do skrzyżowania z ul. Zelwerowicza, powrót zachodnią jezdnią ul. Poligonowej do skrzyżowania z ul. Relaksową, przejazd na wschodni – prawy pas. Ten etap rozgrywany będzie przy całkowicie zamkniętym ruchu kołowym.

Etap IV:
Odbędzie się w dniu 12.07.2020 r. w godz. 10.00 – 13.30 na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej na Felinie.Wyścig ze startu wspólnego, start i meta na ul. Wilhelma Hessa następnie przejazd ulicami: Wilhelma Hessa, Plewińskiego, Braci Krausse, Macieja Rataja, Wilhelma Hessa. Ten etap rozgrywany będzie również przy ruchu zamkniętym.

Całkowite wyłączenia z ruchu odcinków ulic zapewnią służby policyjne. Na ul. Rataja służby porządkowe będą informowały i wstrzymywały wyjeżdżających z posesji mieszkańców. Zabezpieczenie ruchu kołowego na trasie wyścigu zapewnią służby policyjne.
Prosimy o zachowanie ostrożności !

p_title