Ogromny sukces Lubelskiego Roweru Miejskiego !

Ogromny sukces Lubelskiego Roweru Miejskiego !p_title

logo_LRM_poziom_white (2)

Dane statystyczne jakie uzyskaliśmy w środowe południe jednoznacznie pokazują i potwierdzają spektakularny sukces Lubelskiego Roweru Miejskiego.

W systemie umożliwiającym wypożyczenie roweru zarejestrowanych jest obecnie ponad 12 tysięcy osób a liczba samych wypożyczeń to blisko 25 tysięcy !

Informacje liczbowe, w sposób dokładny obrazują, że mieszkańcy naszego miasta bardzo chętnie korzystają z roweru nie tylko jako alternatywnego środka komunikacji ale też jako formę aktywnego wypoczynku.

Z całą pewnością sprzyjające warunki pogodowe, dostępność rowerów na poszczególnych stacjach oraz duża ilość samych stacji, spowodowały że w dniu 28 września br. padł rekord w ilości wypożyczeń rowerów, tj. ponad 2600 wynajmów !

Najpopularniejszymi stacjami wypożyczeń LRM, są stacje zlokalizowane przy ulicy.:

– Krakowskie Przedmieście / Krótka – stacja nr 7

– Zana / ZUS – stacja nr 36

Cieszymy się ogormnie, że Lubelski Rower Miejski tak bardzo spodobał się mieszkańcom naszego miasta, mamy nadzieję, że ciepła i słoneczna jesień zachęci do wyjścia z domu na rowerową wycieczkę lub na pozostawienie samochodu w garażu.

p_title