konkurs kartka – nagrody

Uroczyste wręczenie nagród w konkursie


p_title

 

9 grudnia br. punktualnie o godzinie 10.00 rozpoczęło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu na zaprojektowanie i wykonanie kartki Bożonarodzeniowej. Autorzy zwycięskich prac przybyli do siedziby Zarządu Dróg i Mostów w Lublinie wraz z rodzicami i przedszkolnymi wychowawcami, nie zabrakło również przedstawicieli sponsorów bez których niemożliwe byłoby zorganizowanie konkursu.

Spotkanie otworzył Pan Kazimierz Pidek – Dyrektor Zarządu Dróg i Mostów w Lublinie, który podziękował wszystkim za przybycie, serdecznie pogratulował autorom zwycięskich kartek świątecznych oraz wręczył pamiątkowe dyplomy.
nagrody 2

Wręczenie dyplomu laureatce konkursu

 

Oprócz dyplomów nie zabrakło również nagród przy wręczaniu których pomagali przedstawiciele sponsorów. Przedszkolaki z ogromną radością oglądały podarunki na które ciężko zapracowały, własnoręcznie wykonując świąteczne kartki. A tych było niemało, ponieważ liczba nadesłanych prac przekroczyła 120 !

 

kartka1

Wręczenie nagrody laureatce konkursu

Spotkanie przebiegało w radosnej atmosferze z należną mu powagą. Zgromadzeni rodzice i opiekunowie dopytywali o nadesłane prace, które wspólnie z dziećmi oglądali.


k2

 

Przykładowe prace nadesłane w konkursie.

k3

 

Przykładowe prace nadesłane w konkursie.

Spotkanie zakończyły pamiątkowe zdjęcia oraz wzajemne życzenia spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

k4

Laureaci konkursu wraz z Panem Kazimierzem Pidek – Dyrektorem Zarządu Dróg i Mostów w Lublinie.

k5

Pamiątkowe zdjęcia

 

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim zgromadzonym za udział, jak również sponsorom nagród, którymi byli:

s1

 

s2 Budimex PRINC-POS RGB - JPG 72 dpi 500x230 px s4

 

p_title