Uroczyste wręczenie nagród w konkursie dla przedszkolaków 2016

Uroczyste wręczenie nagród w konkursie dla przedszkolaków.

p_title

W środę, 14 grudnia br. w siedzibie Zarządu Dróg i Mostów w Lublinie odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu na zaprojektowanie i wykonanie kartki Bożonarodzeniowej. Uroczystość rozpoczął Pan Kazimierz Pidek, Dyrektor Zarządu Dróg i Mostów w Lublinie, który serdecznie przywitał wszystkich gości. Laureaci konkursu , którzy przybyli z rodzicami oraz przedszkolnymi wychowawcami z ogromną radością odbierali pamiątkowe dyplomy oraz przygotowane nagrody.

Komisja konkursowa oceniająca nadesłane prace miała niełatwe zadanie, gdyż w konkursie udział wzięło blisko 100 przepięknych, kolorowych kartek bożonarodzeniowych, które poza przewodnim motywem świątecznym nawiązywały do specyfiki zadań realizowanych przez Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie.

39

40

Wręczenie dyplomu laureatce konkursu

45

Laureaci konkursu z Panem Kazimierzem Pidek Dyrektorem Zarządu Dróg i Mostów w Lublinie

Spotkanie przebiegało w radosnej i przyjemnej atmosferze. Zgromadzeni rodzice, dzieci oraz opiekunowie dopytywali o konkurs, oglądali nadesłane prace oraz przygotowane prezenty. Uroczystość wręczenia nagród, zakończyły wzajemne życzenia spokojnych oraz rodzinnych Świąt.

 

36

Wybrane prace nadesłane w konkursie

33

34

35

Pamiątkowe zdjęcia

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim zgromadzonym za udział, jak również sponsorom nagród, którymi byli:

 

pszczolka_kprd

logo-cpg

p_title