,, XXIII Wigilia Poetów i Ułanów ” – utrudnienia w ruchu

,, XXIII Wigilia Poetów i Ułanów ” – utrudnienia w ruchu

p_title

W sobotę, 9 grudnia 2017r. na ulicach naszego miasta odbędą się uroczystości pod nazwą ,, XXIII Wigilia Poetów i Ułanów ”, z zachowaniem następujących warunków :
– przejazd Plutonu Ułanów z Lubelskiego Klubu Jeździeckiego odbędzie się trasą wzdłuż Bystrzycy do mostu im. Mariana Lutosławskiego w ciągu ul. Zamojskiej, ścieżką rowerową wzdłuż al. Unii Lubelskiej pod Zamek Lubelski. Zbiórka uczestników uroczystości na błoniach pod Zamkiem Lubelskim w godz. 11.30- 11.45.

– przemarsz w zwartym szyku uczestników uroczystości, Kompanii Honorowej, Orkiestry Wojskowej, Plutonu Kawalerzystów i Huzarów Węgierskich ( na koniach ), pocztów sztandarowych i zaproszonych gości spod Zamku Lubelskiego w godz. 11.50 – 12.00, następującą trasą : Podwale ( pod prąd ), ul. Królewska, Plac Łokietka, Krakowskie Przedmieście ( deptak ) na Plac Litewski.
Przewidywana liczba uczestników uroczystości to ok. 200 osób. Po uroczystościach ok. godz. 12.30, powrót kawalerii na koniach tą sama trasą na Błonia pod Zamkiem.
Na trasie przemarszu, ruch pojazdów zostanie wstrzymany przez służby policyjne na czas niezbędny do przejścia uczestników uroczystości.

Prosimy kierowców o zachowanie ostrożności !

p_title