Bieg ,, Lublin Business Run ” – utrudnienia w ruchu

Bieg ,, Lublin Business Run ” – utrudnienia w ruchu

p_title

Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie, informuje, że w dniu 8 września 2019r. od godz. 6.00 do godz. 15.00 wyłączone z ruchu zostaną ulice al. Racławickie, Krakowskie Przedmieście, Zielona, Staszica, Grottgera. Bieg ,, Lublin Business Run ” odbywać się będzie na al. Racławickich od skrzyżowania z ulicą Łopacińskiego dalej przez Krakowskie Przedmieście, nawrót przy Ratuszu, ul. Świętoduską, ul. Zieloną, Pl. Litewski, ul. Krakowskie Przedmieście, al. Racławickie. Na powyższych odcinkach al. Racławickich i Krakowskiego Przedmieścia będzie obowiązywał całkowity zakaz ruchu bez możliwości przejechania ulic w poprzek. Zakaz ruchu będzie obowiązywał również na ul. Świętoduskiej od Krakowskiego Przedmnieścia do ul. Zielonej i na całej długości ul. Zielonej. Z ulicy Łopacińskiego będzie możliwy tylko skręt w lewo w al. Racławickie, a z al. Racławickich w prawo w ul.Łpacińskiego. Na ulicach al. Racławickie i Krakowskie Przedmieście w trakcie imprezy nie będzie kursowała komunikacja miejska, pojedzie ona objazdami.
W dniu 8 września 2019r. będą obowiązywały zakazy parkowania na ulicach: Krakowskie Przedmieście, Świętoduska ( część ), Zielona, ulica Plac Litewski.
Ulica Grottgera pozostanie zamknięta do dnia 11 września 2019r. do godzin rannych w związku z organizowanym Kongresem Nowej Mobilności 2019r.

Prosimy o zachowanie ostrożności !

p_title