uwaga kierowcy

Uwaga kierowcy!

Roboty drogowe na ul. Mełgiewskiej i ul. Grabskiego

p_title

Dziś w ramach bieżącego utrzymania kontynuowane są prace polegające na wymianie nawierzchni ulic Mełgiewskiej i Grabskiego. W najbliższym czasie podobne roboty zostaną przeprowadzone na ul. Kleeberga i łącznicy węzła Poniatowskiego.

Wczoraj na prawym pasie ul. Mełgiewskiej, na odcinku od estakady przy młynie Krauzego do dojazdu do skrzyżowania z al. Andersa, wymieniona została ścieralna warstwa asfaltu. Dziś, wciągu dnia, podobne prace są realizowane na lewym pasie jezdni. W związku z tym został on wygrodzony.
Utrudnienia potrwają do popołudniowego szczytu komunikacyjnego.

Podobne prace są realizowane na ul. Grabskiego na odcinku od ul. Droga Męczenników Majdanka do ul. Zimowej. Roboty realizowane są na połowie jezdni. Minionej nocy wymieniona została nawierzchnia po lewej stronie ulicy (patrząc w kierunku al. Witosa). Na najbliższą noc roboty przeniosą się na sąsiednią stronę jezdni.

Jeszcze dziś powinny rozpocząć się prace przy wymianie nawierzchni ul. Kleeberga. Zostały one podzielone na odcinki, ponieważ zachodzi konieczność zamknięcia ulicy podczas prowadzenia robót. Pierwszy etap obejmuje odcinek od wjazdu w ul. Kleeberga od strony al. Andersa do przejścia dla pieszych, drugi od przedszkola do łuku przy budynku o adresie Kleeberga 8.

W najbliższym czasie, najpóźniej w przyszłym tygodniu, wykonana zostanie wymiana nawierzchni łącznicy węzła Poniatowskiego prowadzącej z al. Smorawińskiego w al. Solidarności w kierunku Warszawy.

Prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności.

p_title